W ramach swojego zaangażowania w obszarze społecznym, Canon we współpracy z firmą Caro przyczynił się do odmiany wnętrza oddziału pediatrycznego Nowego Szpitala w Szprotawie. Wykorzystanie nowoczesnej technologii druku pozwoliło na stworzenie niezwykłych ilustracji przedstawiających zwierzęta, które teraz ozdabiają ściany, drzwi i podłogi oddziału. Dodatkowo, praktyczne wielkoformatowe naklejki, takie jak miarka czy plansza do gry w klasy, uczyniły sale szpitalne bardziej przyjaznymi i dziecięcymi.

Odmienione wnętrze oddziału pediatrycznego Nowego Szpitala w Szprotawie
Odmienione wnętrze oddziału pediatrycznego Nowego Szpitala w Szprotawie – fot. materiały prasowe

Nowy Szpital w Szprotawie jest szczególnie zadowolony z przemiany wnętrza oddziału pediatrycznego, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie małych pacjentów. Na ścianach, drzwiach i podłogach oddziału pediatrycznego pojawiły się niezwykłe ilustracje przedstawiające zwierzęta: wieloryba, niedźwiedzie polarne, sarny i inne. Całość uzupełniły praktyczne wielkoformatowe naklejki, takie jak miarka do sprawdzania przez małych pacjentów swojego wzrostu czy plansza do gry w klasy, zmieniające zwykłe sale szpitalne w przestrzeń rodem z dziecięcych fantazji.

Szprotawa: Odmienione wnętrze oddziału pediatrycznego szprotawskiego szpitala

Przyjazne otoczenie, ma szczególny wpływ na małych pacjentów, dlatego cieszymy się, że dzięki wsparciu firm Canon i Caro udało nam się dokonać przemiany wnętrza oddziału pediatrycznego i wzbogacić je o wyjątkowe dekoracje. Wierzymy, że będzie on dobrze służyć naszym małym pacjentom – komentuje Anna Golik, Prezes Nowego Szpitala w Szprotawie.

Projekt nowej aranżacji wnętrza był efektem współpracy z firmą CARO, która od lat korzysta z rozwiązań poligraficznych Canon. Dzięki tej współpracy, mali pacjenci teraz mogą cieszyć się obserwując niezwykłe ilustracje przedstawiające świat zwierząt, które idealnie odwzorowane zostały dzięki technologii druku.

W aranżacji wnętrz zdecydowano się na wykorzystanie nowoczesnego plotera roll-to-roll oraz technologii UVgel, co zapewniło trwałość i łatwość czyszczenia materiałów. Ważne było też zapewnienie bezpieczeństwa małym pacjentom oraz ekologiczności zastosowanych rozwiązań.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz