W sobotę, 21 maja, w godzinach 12-14 w Arenie Żagań odbędzie się próbny test sprawności fizycznej do Policji. Spróbować pokonać tor może każdy. Zajęcia są bezpłatne.

Test sprawności fizycznej do Policji w Arenie Żagań. Przyjdź, sprawdź się
fot. KPP w Żaganiu

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu zaprasza do udziału w treningu testu sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji. Z torem może zmierzyć się każdy. Wszyscy, którzy zastanawiają się nad wstąpieniem do służby, mogą przyjść i sprawdzić swoje możliwości, czy są w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie. Wszystko będzie odbywało się pod okiem policyjnych instruktorów, którzy udzielą cennych wskazówek jak przygotować się do tego testu.

Zobacz:  70-lecie służb konserwatorskich na Ziemi Lubuskiej

Żagań: Test sprawności fizycznej do Policji

Cały test sprawności fizycznej do Policji obejmuje okrążanie stojaków, przewroty w przód i w tył, przenoszenie manekina, przeskoki nad płotkami, rzuty piłką lekarską, brzuszki z piłką lekarską, skoki przez kozła (skrzynię gimnastyczną) a także bieg wahadłowy. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0.

Służba w Policji jest dla osób, które chcą w życiu robić coś pożytecznego. Nie boją się wyzwań, są zawsze chętne i gotowe do działania. – zachęcają żagańscy mundurowi na swojej stronie internetowej. W zamian Policja oferuje stabilność zatrudnienia, bardzo dobre zarobki oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz