Lubuscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania za zaginioną 73-letnią kobietą. Poszukiwana to Stefania Borowska, która we wtorek, 12 lipca, około godziny 5:00 poszła do lasu na jagody i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Było to w miejscowości Gozdnica. Niestety nikt nie wie, gdzie obecnie się znajduje.

Zaginiona Stefania Borowska
Zaginiona Stefania Borowska – fot. KPP w Żaganiu

73-letnia Stefania Borowska udała się na jagody do lasu w Gozdnicy we wtorek, 12 lipca, około godziny 5 rano. Po raz ostatni mogła być widziana około godziny 14:30 w lesie w rejonie miejscowości Sanice. Od tamtego momentu nie ma z nią żadnego kontaku.

Zobacz:  Podczas zakupów zatrzymał poszukiwanego przez sąd mężczyznę

Gozdnica: Zaginęła Stefania Borowska

Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w zielone długie kalosze, ciemne spodnie i ciemną krótką koszulkę. Zaginiona ma szczupłą budowę ciała, 160 centymetrów wzrostu i 50 kg wagi. Sylwetka zgarbiona, włosy siwe.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej Stefanii Borowskiej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu pod numerem telefonu: 47 793 72 11, 47 793 72 12 oraz numerem alarmowym 112.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz